MS288-10S
Description
28.8 X 19.4 X 5MM EMI/RF SHIELD
DataSheet
MS288-10S PDF
Part Status:Active
Type:Shield, 1-Piece
Height - Overall:0.197" (5.00mm)
Length - Overall:1.134" (28.80mm)
Width - Overall:0.764" (19.40mm)