MS353-20F
Description
RF SHLD FRAME 0.878"X1.39" SLDR
DataSheet
MS353-20F PDF
Part Status:Active
Type:Frame
Height - Overall:0.252" (6.40mm)
Length - Overall:1.390" (35.30mm)
Width - Overall:0.878" (22.30mm)