MS548-10S
Description
54.8 X 40.8 X 11MM EMI/RF SHIELD
DataSheet
MS548-10S PDF
Part Status:Active
Type:Shield, 1-Piece
Height - Overall:0.433" (11.00mm)
Length - Overall:2.157" (54.80mm)
Width - Overall:1.606" (40.80mm)