MS257-10F
Description
RF SHLD FRAME 1.012"X1.012" SLDR
DataSheet
MS257-10F PDF
Part Status:Active
Type:Frame
Height - Overall:0.256" (6.50mm)
Length - Overall:1.012" (25.70mm)
Width - Overall:1.012" (25.70mm)