AD2510-2680D371
Manufacturer
Anatech Electronics Inc.
VIGOR # :
Description
2510 MHZ / 2680 MHZ CAVITY DUPLE
Catalog
RF Multiplexers
DataSheet
AD2510-2680D371 PDF
Type Description
Series:-
Package:Box
Part Status:Active
Type:Duplexer
Frequency Bands (Low / High):2.5GHz ~ 2.52GHz / 2.67GHz ~ 2.69GHz