DPX205950DT-9008A1
Manufacturer
TDK Corporation
VIGOR # :
Description
RF DIPLEXER 2.4GHZ/5.425GHZ 0805
Catalog
RF Multiplexers
DataSheet
DPX205950DT-9008A1 PDF
Type Description
Series:DPX
Package:Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT)
Part Status:Active
Type:Diplexer
Frequency Bands (Low / High):2.3GHz ~ 2.5GHz / 4.9GHz ~ 5.95GHz