AD4700-5550D424
Manufacturer
Anatech Electronics Inc.
VIGOR # :
Description
4700 MHZ / 5550 MHZ CAVITY DUPLE
Catalog
RF Multiplexers
DataSheet
AD4700-5550D424 PDF
Type Description
Series:-
Package:Box
Part Status:Active
Type:Duplexer
Frequency Bands (Low / High):4.4GHz ~ 5GHz / 5.25GHz ~ 5.85GHz