AE1950-2140DB5456
Manufacturer
Anatech Electronics Inc.
VIGOR # :
Description
1950 MHZ / 2140 MHZ CAVITY DUPLE
Catalog
RF Multiplexers
DataSheet
AE1950-2140DB5456 PDF
Type Description
Series:-
Package:Box
Part Status:Active
Type:Duplexer
Frequency Bands (Low / High):1.92GHz ~ 1.98GHz / 2.11GHz ~ 2.17GHz