AE2535-2655DB5457
Description
2535 MHZ / 2655 MHZ CAVITY DUPLE
Catalog
RF Multiplexers
DataSheet
AE2535-2655DB5457 PDF
Part Status:Active
Type:Diplexer
Frequency Bands (Low / High):2.5GHz ~ 2.57GHz / 2.62GHz ~ 2.69GHz