DTX-4450BN5E
Manufacturer
Ritron Wireless Solutions
VIGOR # :
Description
TRANSCIEVER MODULE, NARROW BAND,
Catalog
RF Receiver, Transmitter, and Transceiver Finished Units
DataSheet
DTX-4450BN5E PDF
Type Description
Series:-
Package:Bag
Part Status:Active
Function:Transceiver, Modem
Modulation or Protocol:-
Frequency:400.6MHz ~ 416.5MHz, 411MHz ~ 429MHz, 450MHz ~ 470MHz