MRLP-00-LLG22
Manufacturer
STI-CO Industries
VIGOR # :
Description
ANT SYSTEM, 2LTE, GPS, 2 WIFI, S
Catalog
RF Antennas
DataSheet
MRLP-00-LLG22 PDF
Type Description
Series:-
Package:Box
Part Status:Active
RF Family/Standard:Cellular, Navigation, WiFi
Frequency Group:Wide Band
Frequency (Center/Band):829MHz, 2.2GHz, 2.45GHz, 5.4GHz
Frequency Range:698MHz ~ 960MHz, 1.7GHz ~ 2.5GHz, 2.4GHz ~ 2.7GHz, 4.9GHz ~ 5.9GHz
Antenna Type:Dome
Number of Bands:4
VSWR:1.75, 2, 2.25
Return Loss:-
Gain:28dB
Power - Max:-
Features:Cable - 195m
Termination:SMA-Female
Ingress Protection:-
Mounting Type:Connector Mount
Height (Max):3.600" (91.44mm)
Applications:4G, GPS, Wi-Fi
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 15 - May 19 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
AN_GPS_LTE_GSM_062
AN_GPS_LTE_GSM_062
MASWELL 2 COMBO ANTENNA SCREW
RF ANT 900MHZ YAGI CAB BRKT 1.5M