NP925GIL1RPSM50F
Manufacturer
Antenna Technologies Limited Company
VIGOR # :
Description
925 MHZ GROUND IND SLOT OMNI
Catalog
RF Antennas
DataSheet
NP925GIL1RPSM50F PDF
Type Description
Series:-
Package:Box
Part Status:Active
RF Family/Standard:-
Frequency Group:-
Frequency (Center/Band):925MHz
Frequency Range:890MHz ~ 960MHz
Antenna Type:-
Number of Bands:1
VSWR:1.5
Return Loss:-
Gain:2.5dBi
Power - Max:50 W