FA1045-NP/C/T
Manufacturer
Lilliput Electronics USA
VIGOR # :
Description
10.1" 19201080 LED RES TOUCH MON
Catalog
Monitors
DataSheet
FA1045-NP/C/T PDF
Type Description
Series:-
Package:Box
Part Status:Active
Touchscreen:4 Wire Resistive
Interface:DVI, HDMI, VGA
Dot Pixels:800 x 600
Diagonal Screen Size:10.40" (264.16mm)