FA1210-NP/C/T
Manufacturer
Lilliput Electronics USA
VIGOR # :
Description
CAP TOUCH SCRN 12.1" 1024*768 LE
Catalog
Monitors
DataSheet
FA1210-NP/C/T PDF
Type Description
Series:-
Package:Box
Part Status:Active
Touchscreen:Capacitive
Interface:HDMI, VGA
Dot Pixels:1024 x 768
Diagonal Screen Size:10.10" (256.54mm)