62400-4-SW
Description
LAMP MAGNIFIER LED 7.5" CLAMP
DataSheet
62400-4-SW PDF
Lamp/Magnifier Type:Lamp, Magnifier
Voltage:100 ~ 240V
Lens Style/Size:4 Diopter (2x), 7.50" (190.50mm) Diameter
Bulb:LED, White
Arm:43.00" (1092.2mm)