82400-4-SW
Description
LAMP MAGNIFIER LED CLAMP
DataSheet
82400-4-SW PDF
Lamp/Magnifier Type:Lamp, Magnifier
Voltage:100 ~ 240V
Lens Style/Size:4 Diopter (2x), 7.00" L x 5.25" W (177.80mm x 133.35mm)
Bulb:LED, White
Arm:43.00" (1092.2mm)