ALRO6-45-5D-W
Description
LAMP MAG 6" LED 5 DIO 120V
DataSheet
ALRO6-45-5D-W PDF
Lamp/Magnifier Type:Lamp, Magnifier
Voltage:120V
Lens Style/Size:5 Diopter (2.25x), 6.00" (152.40mm) Diameter
Bulb:LED
Arm:45.00" (1143.0mm)