E3T-R12-2INTP
Manufacturer
ILLUMRA
VIGOR # :
Description
TRANSMITTER SWITCH LEG 120V
Catalog
Miscellaneous
DataSheet
E3T-R12-2INTP PDF
Type Description
Series:-
Package:Box
Part Status:Active
Type:Switch Leg Transmitter (SLT)
For Use With/Related Products:-
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 14 - May 18 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
AFZE-5003
AFZE-5003
RECEIVER MOD W/HSG RS232 TTL ANT
LOW PROFILE SERIAL CARDS
ADAM-4017-D2E
ADAM-4017-D2E
MODULE ANALOG INPUT 8-CH 1.2W
R8303NLT
R8303NLT
TRANSFORMER PLANAR 240UH
78613/3MC-R
78613/3MC-R
PULSE XFMR 1CT:1 200UH
74503
TORX POWER BIT T8 X 50MM 2PK
E3T-R12-2INTP
E3T-R12-2INTP
TRANSMITTER SWITCH LEG 120V