LL-BST-8-915-SYM-G-I-US
Manufacturer
Link Labs
VIGOR # :
Description
ROUTER 3G HSPA+ WIFI
Catalog
Gateways, Routers
DataSheet
LL-BST-8-915-SYM-G-I-US PDF
Type Description
Series:-
Package:Box
Part Status:Active
Function:Gateway
Modulation or Protocol:GSM
Frequency:915MHz
Applications:General Purpose
Interface:RJ-45, RS-232, USB
Sensitivity:-
Power - Output:-
Data Rate (Max):-
Features:-
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 16 - May 20 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
LR54-AW403
LR54-AW403
CELLULAR ROUTER GLOBAL 4G LTE
MTCBA-G2-EN2-NAM
MTCBA-G2-EN2-NAM
ROUTER WIRELESS QUAD GPRS BUNDLE
AK-DR-3GR
AK-DR-3GR
AK-DINRAIL-3G-ROUTER
BD30IC0WEFJ-E2
BD30IC0WEFJ-E2
IC REG LINEAR 3V 1A 8HTSOP