
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | SGW8130 |
| Package: | Box |
| Part Status: | Active |
| Filament Material: | PLA (Polylactide) |
| Color: | Purple |
| Filament Diameter: | 0.070" (1.75mm) |
| Weight: | 2.205 lb (1.00 kg) |
| Tensile Strength: | - |
| Flex Strength: | - |
| Density: | - |
| Operating Temperature: | 195°C ~ 215°C |
| Features: | - |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 |
Current price of MSFG0021 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
KIMYA PEI-9085 1.75MM 750G LIGHT
FILAMENT BLUE PLA 0.112" 1KG
PA 4035 CF FIL, 1.75 MM, 1KG
LIGHT PIPE CLEAR 5MM LENS STRGHT
FAN BLOWER 40X10MM 12VDC WIRE
727559100219 1KG SPOOL PLA 1.75
LED DRIVER CC AC/DC 20-40V 350MA