KLG-100100-18CU
Manufacturer
Kennedy Labs
VIGOR # :
Description
MONO CVD GRAPHENE ON CU 4" X1PCS
Catalog
2D Materials
DataSheet
KLG-100100-18CU PDF
Type Description
Series:-
Package:Tray
Part Status:Active
Type:Graphene Film
Number of Layers:1
Length:-
Width:3.937" Dia (100.00mm)