DDRI418ZZHA3P25LO1
Manufacturer
Mechatronics Bearing Group
VIGOR # :
Description
Catalog
Bearings
DataSheet
DDRI418ZZHA3P25LO1 PDF
Type Description
Series:-
Package:Bulk
Part Status:Active
Type:Ball Bearing
Inner Diameter:0.125" (3.18mm) 1/8"
Outer Diameter:0.250" (6.35mm) 1/4"
Width:0.109" (2.78mm)