AOM12864A0-1.3BW-ANO
Description
1.3'' ARDUINO OLED BLUE 128X64
DataSheet
AOM12864A0-1.3BW-ANO PDF
Touchscreen:Non-Touch
Diagonal Screen Size:1.3" (33.02mm)
Viewing Area:31.40mm W x 16.70mm H