PICADILLO-35T
Manufacturer
4D Systems
VIGOR # :
Description
LCD 3.5" TFT LCD PIC32MX795F512L
Catalog
Display Modules - LCD, OLED, Graphic
DataSheet
PICADILLO-35T PDF
Type Description
Series:-
Package:Box
Part Status:Obsolete
Display Type:TFT - Color
Display Mode:Transmissive
Touchscreen:Resistive
Diagonal Screen Size:3.5" (88.90mm)
Viewing Area:73.40mm W x 49.00mm H