T-51750GD065J-LW-BFN
Description
LCD 6.5" TFT 640X480 AR WHT LED
DataSheet
T-51750GD065J-LW-BFN PDF
Type Description
Series:-
Package:Tray
Part Status:Active
Display Type:TFT - Color
Display Mode:Transmissive
Touchscreen:-
Diagonal Screen Size:6.5" (165.10mm)
Viewing Area:132.50mm W x 99.40mm H