AOM9696A0-0.96WW-ANO
Description
0.96'' ARDUINO OLED WHITE 96X96
DataSheet
AOM9696A0-0.96WW-ANO PDF
Touchscreen:Non-Touch
Diagonal Screen Size:0.96" (24.38mm)
Viewing Area:18.30mm W x 18.30mm H