O100H032BLPP5N0000
Manufacturer
Vishay / Dale
VIGOR # :
Description
100X32 YELLOW GRAPHIC OLED
Catalog
Display Modules - LCD, OLED, Graphic
DataSheet
O100H032BLPP5N0000 PDF
Type Description
Series:*
Package:Tray
Part Status:Obsolete
Display Type:-
Display Mode:-
Touchscreen:-
Diagonal Screen Size:-
Viewing Area:-
Backlight:-
Dot Pixels:-
Interface:-
Controller Type:-
Graphics Color:-
Background Color:-
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 15 - May 19 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
O096O064AGPP3N0000
O096O064AGPP3N0000
96X64 GREEN GRAPHIC (COG) OLED
GRAPHIC LCD 128X64
MK-GT380T
MK-GT380T
KIT MODULE 3.8" TRANSFLECTV DISP
AE208E14F35S
AE208E14F35S
CONN RCPT FMALE 37POS CRIMP
ASR5000
ASR5000
LOW CURRENT TRANS 5A .2%
CDR32BP221BJZSAC
CDR32BP221BJZSAC
CAP CER 220PF 100V BP 1206