AFL240240A0-1.54INTM-ANO
Description
1.54'' ARDUINO IPSTFT 240240 SPI
DataSheet
AFL240240A0-1.54INTM-ANO PDF
Touchscreen:Non-Touch
Diagonal Screen Size:1.54" (39.12mm)
Viewing Area:28.70mm W x 28.70mm H