MDT1010GIH-HDMI
Description
10.1" TFT, 1280 X 800 RESOLUTION
DataSheet
MDT1010GIH-HDMI PDF
Type Description
Series:MDT1010G
Display Mode:Transmissive
Touchscreen:-
Diagonal Screen Size:10.1" (256.54mm)
Viewing Area:220.60mm W x 138.70mm H