DT070ATFT-PTS
Description
LCD DISP TFT 7.0" 800X480
DataSheet
DT070ATFT-PTS PDF
Package:Bulk
Part Status:Obsolete
Display Type:TFT - Color
Display Mode:Transmissive
Touchscreen:Capacitive
Diagonal Screen Size:7" (177.80mm)
Viewing Area:156.68mm W x 88.52mm H