P1MB3PC50
Description
3POLES-CURVEC-50A
DataSheet
P1MB3PC50 PDF
Breaker Type:Thermal Magnetic
Current Rating (Amps):50A
Quantity Unit Price Ext. Price
1170-21-D91-20A
1170-21-D91-20A
CIR BRKR THRM 20A 28VDC