F6025X24B-RHR
Description
FAN AXIAL 60X25MM 24VDC
DataSheet
F6025X24B-RHR PDF
Type Description
Series:F6025-H
Package:Bulk
Part Status:Active
Voltage - Rated:24VDC
Size / Dimension:Square - 60mm L x 60mm H
Width:25.00mm
Air Flow:28.0 CFM (0.784m³/min)
Static Pressure:0.370 in H2O (92.2 Pa)