DA25TX00-08
Manufacturer
Vifa (Peerless by Tymphany)
VIGOR # :
Description
DA TWEETER, 25MM. CORUNDUM DOME,
Catalog
Speakers
DataSheet
DA25TX00-08 PDF
Type Description
Series:DA
Package:Bulk
Part Status:Active
Technology:Magnetic
Type:Tweeter
Frequency Range:-
Frequency - Self Resonant:592.92Hz
Impedance:2.937" (74.61mm)