EXSAM1A120GV025CCE
Description
120GB / SATA3 / 2.5" / 3D TLC /
DataSheet
EXSAM1A120GV025CCE PDF
Type Description
Series:-
Package:Bulk
Part Status:Active
Memory Size:120GB
Memory Type:FLASH - NAND (TLC)
Form Factor:2.5"
Speed - Read:540MB/s
Speed - Write:520MB/s
Voltage - Supply:3.3V, 5V
Type:SATA III
Current - Max:-
Operating Temperature:0°C ~ 75°C