RPSTL24M-200-320
Manufacturer
Tycon Systems, Inc.
VIGOR # :
Description
REMOTEPRO 24V 80W CONTINUOUS REM
Catalog
Solar Cells
DataSheet
RPSTL24M-200-320 PDF
Type Description
Series:RPSTLxxM RemotePro®
Package:Box
Part Status:Obsolete
Power (Watts) - Max:320 W
Current @ Pmpp:-
Voltage @ Pmpp:24 V
Current - Short Circuit (Isc):-
Type:-
Voltage - Open Circuit:-
Operating Temperature:-30°C ~ 60°C
Package / Case:Cells
Size / Dimension:67.500" L x 52.500" W (1714.50mm x 1333.50mm)