TPS-12-15W
Description
10W 12V SOLAR PANEL
DataSheet
TPS-12-15W PDF
Type Description
Series:TPS-W
Package:Bulk
Part Status:Active
Power (Watts) - Max:15 W
Current @ Pmpp:-
Voltage @ Pmpp:-
Current - Short Circuit (Isc):-
Type:Monocrystalline
Voltage - Open Circuit:-
Operating Temperature:-40°C ~ 85°C