S34MS04G200TFI000
Description
IC FLASH 4G PARALLEL 48TSOP I
DataSheet
S34MS04G200TFI000 PDF
Type Description
Series:-
Package:Tray
Part Status:Active
Expected Shipping Date
May 15 - May 19 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
EDBA232B2PF-1D-F-D
EDBA232B2PF-1D-F-D
IC DRAM 16GBIT PARALLEL 168FBGA
M58LR256KT70ZC5E
M58LR256KT70ZC5E
7025L17PF8
7025L17PF8
MK23-66-B-4
MK23-66-B-4
SWITCH REED SPST-NO 500MA 200V
8007 5001 3 RT
8007 5001 3 RT
MICROSTRIP STRIPPER 40-26 AWG
S34MS04G200TFI000
S34MS04G200TFI000
IC FLASH 4G PARALLEL 48TSOP I
CABLE 8POS M12 - RJ45 20M