S34SL04G200BHI003
Manufacturer
SkyHigh Memory Limited
VIGOR # :
Description
IC FLASH 4G PARALLEL
Catalog
Memory
DataSheet
S34SL04G200BHI003 PDF
Type Description
Series:-
Package:Tape & Reel (TR)
Part Status:Active
Memory Type:-
Memory Format:-
Technology:-
Memory Size:-
Memory Interface:-
Clock Frequency:-
Write Cycle Time - Word, Page:-
Access Time:-
Voltage - Supply:-
Operating Temperature:-
Mounting Type:-
Package / Case:-
Supplier Device Package:-
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 16 - May 20 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
MT48LC4M16A2P-7E AIT:J TR
MT48LC4M16A2P-7E AIT:J TR
IC DRAM 64MBIT PAR 54TSOP II
IS43DR16128A-3DBL
IS43DR16128A-3DBL
IC DRAM 2GBIT PARALLEL 84LFBGA
S29GL256P10FFIS20
S29GL256P10FFIS20
IC FLASH 256MBIT PARALLEL 64FBGA
BAS386-TR
BAS386-TR
DIODE SCHOTT 50V 200MA MICROMELF
ADR02AKS-REEL7
ADR02AKS-REEL7
PRECISION 5.0V VOLTAGE REFERENCE
S34SL04G200BHI003
S34SL04G200BHI003
IC FLASH 4G PARALLEL
SRT19 A0G
SRT19 A0G
DIODE SCHOTTKY 90V 1A TS-1