QMC-WGS28-S0200AU
Description
WR-28 2 INCH WAVEGUIDE STRAIGHT
DataSheet
QMC-WGS28-S0200AU PDF
Part Status:Active
Accessory Type:Waveguide Straight
For Use With/Related Products:Waveguide
Expected Shipping Date
May 14 - May 18 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
PWR SUPPLY UNIV 110/240VAC-12VDC
RF RAD WIRELESS RAIL
QMC-TWST15-45L
QMC-TWST15-45L
WR-15 LEFT HAND TWIST
0805Y2004P30BUT
0805Y2004P30BUT
CAP CER 4.3PF 200V C0G/NP0 0805
TOUCH SCREEN CAPACITIVE 8.75"