AE-3M-BNGZ-PCAE00-0041-DG010
Manufacturer
Aeris
VIGOR # :
Description
LTE/3G SIM+PLT INDUST 3FF 10PK
Catalog
RF Accessories
DataSheet
AE-3M-BNGZ-PCAE00-0041-DG010 PDF
Type Description
Series:-
Package:Bulk
Part Status:Discontinued at Digi-Key
Accessory Type:-
For Use With/Related Products:-
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 14 - May 18 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
D3172MMA7455L
D3172MMA7455L
XYZ AXIS DIGITAL ACCEL
QMC-WGB10-E90
QMC-WGB10-E90
WR-10 W-BAND QUICK CONNECT E-PLA
ANT-DB2-RMG-SM-RP-SM
ANT-DB2-RMG-SM-RP-SM
ANTENNA BASE GPS
35ML12MEFC5X5
35ML12MEFC5X5
CAP ALUM 12UF 20% 35V RADIAL
TA6FC00-04
TA6FC00-04
SPEAKER 4OHM 10W TOP PORT 82.4DB