MPL55-12FRS-I2
Description
BATTERY LEAD ACID 12V 53AH
DataSheet
MPL55-12FRS-I2 PDF
Battery Cell Size:-
Voltage - Rated:12 V
Capacity:53Ah
Size / Dimension:9.06" L x 5.55" W x 7.95" H (230.1mm x 141.0mm x 202.0mm)