VLM-635-56 LPO-D10-F40
Description
ANGLE10,CLASS1M,FOCUS:40 CM
DataSheet
VLM-635-56 LPO-D10-F40 PDF
Type Description
Series:VLM-635-56-10
Wavelength:638nm
Voltage - Input:3V ~ 6V
Current Rating (Amps):50mA
Power (Watts):0.39mW
Package / Case:Cylinder (10mm Dia)