VLM-635-57 LPO-D45-F10
Description
TTL,ANGLE45,CLASS1M,FOCUS:10 CM
DataSheet
VLM-635-57 LPO-D45-F10 PDF
Type Description
Series:VLM-635-57-45
Wavelength:638nm
Voltage - Input:3V ~ 6V
Current Rating (Amps):50mA
Power (Watts):0.39mW
Package / Case:Cylinder (10mm Dia)