OL11-SEN10XB-2W
Description
10MM FLEX CLEAR WIRE-TO-BOARD CO
DataSheet
OL11-SEN10XB-2W PDF
Part Status:Active
Accessory Type:-
Quantity Unit Price Ext. Price
CA13312_LAURA-SS-WAS-PIN
CA13312_LAURA-SS-WAS-PIN
LED ASSY 1POS 21.6MM SQ WHITE