OL11-SEN10BB-2
Manufacturer
LUXTECH
VIGOR # :
Description
10MM FLEX CLEAR BOARD-TO-BOARD C
Catalog
Accessories
DataSheet
OL11-SEN10BB-2 PDF
Type Description
Series:-
Package:Bag
Part Status:Active
Accessory Type:2 Position Connector
For Use With/Related Products:-
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 15 - May 19 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
CNX_310_220_E_4_1_06
CNX_310_220_E_4_1_06
0.50W CABLE ASSY
05-03
G-3 1 2 MINIATURE SCREW
PMI EDGE LIGHT IND RED 15/32 CYL
PLT-RFID-EL6-ULB-4-USB
PLT-RFID-EL6-ULB-4-USB
ELARA PLUG PLAY READER EU 868MHZ
S34ML01G100TFI0C0
S34ML01G100TFI0C0
IC FLASH 1GBIT PARALLEL 48TSOP I
OL11-SEN10BB-2
OL11-SEN10BB-2