I033-N7G0RBLU40
Description
LIGHT ENGINE BLUE 40MA
DataSheet
I033-N7G0RBLU40 PDF
Type:LED Engine
Color:Blue
Lumens/Watt @ Current - Test:-
Current - Max:40mA
Features:-
Size / Dimension:304.80mm L x 24.10mm W
Height:2.60mm