A001-010SH
Manufacturer
LEDdynamics, Inc.
VIGOR # :
Description
LED ISOLATED STAR HOLES 10PC
Catalog
LED Thermal Products
DataSheet
A001-010SH PDF
Type Description
Series:-
Package:Bulk
Part Status:Active
Type:-
For Use With/Related Products:-
Shape:-
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 15 - May 19 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
LM310-001A99DN
LM310-001A99DN
RECT FANSINK CITIZEN CL-L050
19756-M
19756-M
ROUND HEAT SINK BRIDGELUX LED
19755-XXL
19755-XXL
ROUND HEAT SINK BRIDGELUX LED
WT22S
WT22S
SWITCH TOGGLE DPDT 10A 125V
SI-313-NDC
SI-313-NDC
SIGNAGE PLAYER WITH MBD313 W/ AM
A001-010SH
A001-010SH
LED ISOLATED STAR HOLES 10PC
C503C-WAS-CCADA232
C503C-WAS-CCADA232
LED COOL WHITE CLR 5MM RND T/H