3023-D-E-700P
Description
LED DRIVER CC BUCK 32V 700MA
DataSheet
3023-D-E-700P PDF
Number of Outputs:1
Voltage - Input (Min):7V
Voltage - Input (Max):32V
Voltage - Output:32V (Max)
Current - Output (Max):700mA
Power (Watts):22 W
Voltage - Isolation:-
Dimming:Analog
Features:SCP
Ratings:-
Operating Temperature:-40°C ~ 80°C
Efficiency:95%
Termination Style:Wire Leads
Size / Dimension:0.83" L x 0.83" W x 0.43" H (21.0mm x 21.0mm x 11.0mm)