CR1511L025YN8WP
Manufacturer
Seltech
VIGOR # :
Description
MICROSPEAKER - 11 X 15 X 3.5MM -
Catalog
Speakers
DataSheet
CR1511L025YN8WP PDF
Type Description
Series:-
Package:Tray
Part Status:Active
Technology:Magnetic
Type:General Purpose
Frequency Range:850 Hz ~ 20.0 kHz
Frequency - Self Resonant:850Hz
Impedance:0.098" (2.50mm)