COH-1706-200-20-1NT
DataSheet
COH-1706-200-20-1NT PDF
Shape:Square
Outline:200.00mm x 200.00mm
Thickness:0.0790" (2.000mm)
Material:Silicone Gel
Adhesive:Tacky - One Side
Thermal Resistivity:-
Thermal Conductivity:3.8W/m-K